Piękne i zdrowe dłonie

Twarda woda, zanieczyszczone powietrze, silne detergenty, na działanie których codziennie narażone są dłonie i paznokcie sprawiają, że potrzebują one specjalnej pielęgnacji. Manicure japoński w Warszawie, czy zabiegi parafinowe pomogą przywrócić nawilżenie i piękny wygląd dłoniom.

Relaks i pielęgnacja

Zabiegi na dłonie dostępne w salonach kosmetycznych mają tę zaletę, że oprócz zadbania o skórę i paznokcie pozwalają też na zrelaksowanie się w trakcie ich trwania. Nieinwazyjne procedury wprowadzają w stan odprężenia, a dłonie nabierają wyglądu bogini.

kobieta z paznokciami po manicure

Japonki już od około 400 lat znają sposób na piękne i zdrowe paznokcie. Rozwiązanie z kraju kwitnącej wiśni dostępne jest w postaci manicuru japońskiego w Warszawie. Polega on na wtarciu we wcześniej przygotowaną płytkę paznokcia specjalnego proszku, który ma dwojakie działanie. Dzięki zawartości krzemionki, witamin A i E oraz pyłku pszczelego pozwala głęboko odżywić paznokcie i wspomóc ich regenerację. Dodatkowo, nadaje im piękny perłowy połysk, który utrzymuje się nawet przez kilka tygodni.

Zabiegi parafinowe wspomagają mikrokrążenie, co przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i paznokci. Ciepła parafina nałożona na dłonie sprawia, że produkty pielęgnacyjne lepiej się wchłaniają.

Jeśli chcesz zobaczyć przykład gabinetu zajmującego się manicure japońskim na terenie Warszawy, zajrzyj: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/manicure/manicure-japonski