Olivia Garden

Włosy ulegają ciągłym mechanicznym uszkodzeniom. Niszczy je wiatr, słońce, zaplątywanie się we wsuwki i gumki do włosów. Nawet włosy, które nie są prostowane ani suszone gorącym powietrzem mogą ulegać zniszczeniom przez stosowanie nieodpowiedniej szczotki.

Szczotki Olivia Garden to alternatywa dla wszystkich drogeryjnych szczotek, które przy rozczesywaniu szarpią włosy, drapią skórę głowy i nie umożliwiają płynnego rozczesywania.

Ogromny wybór

Olivia Garden to szeroka oferta szczotek do włosów. Marka zajmuje się produkcją szczotek, które mogą być używane zarówno w domu, jak i w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Dostępne są szczotki do codziennego rozczesywania włosów, modelowania, szczotki wodoodporne czy szczotki odporne na wysoką temperaturę. Co więcej, większość modeli występuje w różnych rozmiarach, dzięki czemu niemal każdą szczotkę możemy dobrać do indywidualnych potrzeb.

Idealnie gładkie i rozczesane włosy

Szczotki do rozczesywania włosów powinny robić to skutecznie, a jednocześnie delikatnie. Właśnie tak działają szczotki marki Olivia Garden, dzięki zastosowaniu włosków dzika oraz antystatycznych kolców zakończonych kulką. Większość modeli szczotek od Olivia Garden jest bardzo elastyczna, dzięki czemu delikatnie suną po włosach, rozczesując każdy najmniejszy kołtun. Szczotki nie ciągną ani nie wyrywają włosów. Sprawdzają się równie dobrze na suchych, jak i mokrych włosach, więc są to także szczotki uniwersalne. Łatwość rozczesywania w połączeniu z ich lekkością czynią szczotki Olivii Gerden jednymi z najlepszych na rynku.