Depilacja pastą cukrową – zalety

Depilacja pastą cukrową jest niezwykle skuteczna i przez to zyskuje stale na popularności. Posiada ona bardzo wiele bardzo atrakcyjnych zalet.

nakładanie masy cukrowej podczas zabiegu

Skuteczność

Depilacja pastą cukrową jest niezwykle skuteczna. Włoski odrastają dopiero po upływie kilku tygodni. Ponadto możliwe jest usuwanie włosków, które mają zaledwie 4-5 milimetrów. Przy przeprowadzaniu zabiegu możliwe jest usuwanie stu procent włosków z powierzchni ciała. Pasta cukrowa usuwa również cebulki włosków, co ma wpływ na to, że skóra pozostaje niezwykle gładka i delikatna.

Dobry wpływ na skórę

Bardzo ważne jest również to, że zabieg ten wpływa bardzo pozytywnie na skórę. Pozostawia ją niezwykle delikatną. Ponadto dlatego, że pasta jest całkowicie wykonana z naturalnych składników, to nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Metoda ta może być więc stosowana również przez osoby szczególnie podatne na wszelkiego rodzaju alergie, albo takie, które posiadają bardzo wrażliwą skórę. Ważne jest również to, że jako jedna z niewielu rodzajów depilacji nie powoduje wrastanie włosków w skórę, które następnie bardzo trudno jest usunąć. Dzięki takiemu pozytywnemu wpływowi na skórę, możliwa jest również depilacja bardzo wrażliwych miejsc.

Źródło zdjęcia zabiegu depilacji pastą cukrową:
https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/depilacja/depilacja-pasta-cukrowa