Baleriny w damskiej szafie

Baleriny są obuwiem, które już od wielu lat jest na topie. Od wielu sezonów znaleźć je można w wielu magazynach modowych, a nawet na wybiegach największych projektantów. Co ciekawe, damskie baleriny kupić można już nawet za kilkanaście złotych, są to więc buty na każdą kieszeń. Dzięki niskiej cenie można pozwolić sobie na kupno modeli idealnych na różne okazje.

baleriny z kokardką

Odświętne baleriny damskie

Wbrew pozorom, popularne baletki nie są butami przeznaczonymi tylko na co dzień. Świetnie odnajdą się w towarzystwie sukienki na większe wyjścia. Wystarczy tylko zdecydować się na kupno modelu nieco bardziej zdobionego. Czarne baleriny z kokardką, z dekoracyjną sprzączką, obsypane brokatem lub cekinami świetnie nadadzą się nawet na uroczyste przyjęcia. Ich wygodę z pewnością doceni każda fanka wielogodzinnych szaleństw na parkiecie.

Baleriny na co dzień

Wielogodzinne wędrówki na mieście potrafią dopiec nawet najbardziej wytrzymałym stopom. Dlatego też warto postawić na balerinki na co dzień.

Warto wtedy wybierać modele wykonane z wytrzymałych i przewiewnych materiałów, zapewniające stopie odpowiednią stabilizację i wsparcie. Dzięki wygodnym balerinkom nawet najdłuższe spacery nie zakończą się otarciami czy odciskami.