kosmetyki mustela

Zadbaj o delikatną skórę swojego dziecka

Skóra noworodków i niemowląt niewątpliwie wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Stosowanie sztucznych mieszanek zapachowych i kosmetyków zawierających parabeny może okazać się tragiczne w skutkach.

DELIKATNOŚĆ KAŻDEGO DNIA

Delikatne oczyszczenie, nawilżenie i ochrona przed promieniami słonecznymi- w tych kilku słowach powinna zawierać się pielęgnacja najmłodszych.

Kosmetyki Mustela to marka wychodząca naprzeciw potrzebom mam. Stworzona przez nich seria kosmetyków uwzględnia nie tylko prawidłowy stan skóry, ale również najczęściej występujące problemy.

Kolekcja stworzona dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry to jeden z hitów marki. Stosowanie emolientów zarówno do mycia jak i balsamowania ciała dziecka zapewni złagodzenie objawów atopii. Dodatkowe zmniejszanie aktywności gronkowca złocistego uznać można za zaletę serii Stelatopia.

MAMO ZADBAJ O SIEBIE

Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Producenci kosmetyków nie zapomnieli również o mamach. Ich ciało w czasie ciąży, a także bezpośrednio po niej ulega widocznym zmianom.

Kremy i olejki przeciwko rozstępom umożliwiają zniwelowanie szpecących fioletowo- czerwonych zmian lokalizujących się najczęściej na brzuchu i piersiach. Żel zmniejszający obrzęk nóg świetnie sprawdzi się w ostatnim trymestrze ciąży, gdy kończyny dolne często odmawiają posłuszeństwa.

Okres po ciąży również umilić mogą umilić preparaty Mustela. Ujędrniające żele i sera sprawią, że skóra powróci do swojej świetności w mig.