Pudrowy róż

Uwielbiam kolor pudrowego różu. Nie jest on typowo pastelowy, jest on raczej przygaszony szarością. Takie brudne odcienie bardzo dobrze komponują się z moim typem kolorystycznym, jakim jest lato. Po odcień brudnego różu sięgam najczęściej jesienią i zimą. Przemycam go w dodatkach, ale również jako bazę do całej stylizacji. Nikogo zapewne nie zdziwi fakt, że lubię ten odcień nakładać również na paznokcie. Powiem szczerze, że długo szukałam idealnego chłodnego pudrowego różu, który będzie dobrze krył i będzie się dobrze komponował z moją dość jasną karnacją. I ten ideał znalazłam.

Semilac Classic Nude
Lakier Semilac 004, czyli inaczej Classic Nude to przepiękny odcień zgaszonego jasnego różu. Jego nazwa wprowadza trochę klienta w błąd, bo przynajmniej dla mnie nie jest to typowy nudziak. Odcień nude to beżowy, bardziej w odcieniu skóry kolor. Tutaj zdecydowanie wybijają się różowe tony. Kolor spodoba się na pewno każdej kobiecie, która lubi delikatny manicure. Oczywiście lakier może być idealną bazą do wielu zdobień, jednak solo również wygląda uroczo.

Mattowe love
Moim ulubionym wykończeniem w przypadku tego lakieru jest matowe. Używam do tego celu matowego topu. Dopiero wtedy kolor pokazuje swoje prawdziwe oblicze i jeszcze bardziej ‘gaśnie’. W zimie łączę matowe paznokcie ze zdobieniem sweterkowym. Musicie mi uwierzyć na słowo, że całość prezentuje się obłędnie!