Prezent dla konesera- kosmetyki do brody

Sprawienie przyjemności mężczyźnie, który wszystko ma (bo tak najczęściej mówią, ewentualnie padają absurdalne hasła jak Ferrari) to spore wyzwanie. Jak kupić prezent i nie zwariować?

Celowanie w obszar kosmetyczny odbierane jest jako pewne faux-pas. Dlaczego? Bo zakup zestawu kosmetyków do kąpieli sugerować ma zwiększenie dbałości o higienę. Czy zatem zrezygnować, aby nie sprawić przykrości? Błędne myślenie! Odpowiednio dobrane kosmetyki, celujące w gust i upodobania- na pewno sprawią obdarowanemu dużą frajdę. Tylko co wybrać?

Moda na zarost spowodowała wysyp całej gamy produktów pielęgnacyjnych- najróżniejsze do brody kosmetyki, wosk do wąsów, cy balsam do wygładzania zarostu. Wybór jest niezwykle szeroki, dlatego dobrze skomponowany zestaw może sprawić przyjemność wytrawnemu brodaczowi.

Warto zwrócić uwagę, aby były to kosmetyki w miarę neutralne. Jeżeli nie wiadomo do końca jaki gust zapachowy ma odbiorca- lepiej zrezygnować z produktów silnie perfumowanych. Można postawić na jeden bardzo dobrej jakości produkt lub zestaw kilku mniejszych opakowań do przetestowania. Na pewno każdy brodacz będzie wdzięczny za dedykowane kosmetyki, które pomogą mu w pielęgnowaniu jego wyjątkowego zarostu.