Hiszpańskie rytmy

Wyobraź sobie podróż do słonecznej Hiszpanii.  Na ulicach, oprócz pysznego street foodu, możesz znaleźć ulicznych tancerzy. Wielu z nich tańczy płomienne i gorące jak pogoda w tym rejonie tango. Jeszcze inni wolą bardziej nowoczesne formy tańca np. breakdance czy house. Jednak najbardziej charakterystycznym dla tego Państwa jest taniec Flamenco. Polega on na rytmicznym tupaniu i klaskaniu w rytm muzyki. Tancerki ubierają się w długie, ognistoczerwone i falbaniaste suknie z gorsetem, które pięknie falują wraz z ich ruchami.

Flamenco na paznokciach
Hiszpanki uwielbiają podkreślać swoją nietypową, egzotyczną urodę. Swoje długie, czarne włosy spinają dużymi kwiatami na bok, usta podkreślają czerwoną pomadką. Lubują się również w czerwieni na paznokciach. Można powiedzieć, że kolor czerwony jest ich odcieniem narodowym. Teraz i Ty możesz poczuć się jak na ulicach Madrytu, dzięki marce Semilac.

Seksowna czerwień
Odcień Semilac Sexy Red to piękny odcień ognistej czerwieni, która kojarzy mi się właśnie z tancerkami flamenco. Jest to klasyczna piękna czerwień, której nie sposób podrobić. Odcień jest bardzo wyraźny, będzie więc genialnie podbijał szarość, czerń i biel, ale również i naszą naturalną opaleniznę. Kolor idealnie nadaje się na randkę, bo dodaje +10 do seksapilu!

 

Tags: