Po co nam woda kolońska?

 

Dezodoranty chronią nas przed skutkami powstawania nieprzyjemnego zapachu. Jednak z biegiem czasu są one coraz mniej skuteczne. Na wskutek oddziaływania ciepła ich skuteczność jest coraz mniejsza, co przedkłada się na zwiększone generowanie nieprzyjemnych zapachów.

 

Dezodorant a woda kolońska

O wiele skuteczniejsza od dezodorantu jest woda kolońska. Jej zapach jest o wiele intensywniejszy (jest przecież zrobiona na bazie alkoholu) no i działa o wiele dłużej. Jednak samo wydłużone działanie to nie jedyna zaleta tejże wody. Co jeszcze wpływa na jej pozytywny odbiór u mężczyzn?

Większa pewność siebie

Potwierdzono, że dobra woda kolońska wpływa na pewność siebie. Jej intensywny zapach wpływa na otoczenie, a zwłaszcza – na kobiety. Ponadto tak silny i stanowczy zapach wpływa na nasz odbiór wśród zupełnie nieznanych nam ludzi.

Nadmiar to nie rozwiązanie!

Należy jednak pamiętać, że nadmiar wody kolońskiej żadnym rozwiązaniem nie jest. Zbyt duża jej ilość sprawi, że nasz zapach stanie się wręcz odpychający. Co ważne – ten efekt utrzyma się nawet i przez kilka godzin.

Wody kolońskie dla mężczyzn mają w sobie ogromny potencjał. Warto jednak stosować je z rozumem i zdrowym rozsądkiem. Bez tego nawet najlepsza woda z biegiem czasu stanie się prawdziwym przekleństwem.