Serum do rzęs Realash

Odżywka do rzęs Realash stosowana jest w celu wydłużenia oraz odbudowy osłabionych rzęs. Jej zadaniem jest więc odżywienie i regeneracja. Poza tym wspomaga również wzrost rzęs.

Skład kosmetyku

Skład Realash jest naturalny. Kosmetyk nie zawiera sztucznych składników, dzięki czemu nie podrażnia oczu. Odżywka nie zawiera też parabenów. Po serum sięgnąć więc mogą także osoby ze skóra wrażliwą czy te noszące na co dzień soczewki kontaktowe. Przy czym przed aplikacją Realash należy je oczywiście wyjąć.

Stosowanie

Odżywkę należy stosować zgodnie z zaleceniami producenta. Konieczny jest przede wszystkim dokładny demakijaż twarzy. Kosmetyk nakłada się pędzelkiem na górną linię rzęs. Na aplikator trzeba mocno uważać, aby nie doszło do jego zanieczyszczenia. Po kuracji, która trwa około 3 miesiące rzęsy powinny być widoczne grubsze i dłuższe. Trzeba więc uzbroić się w nieco cierpliwości.

Zalety i wady kosmetyku

Odżywka do rzęs Realash produkowana jest tylko z naturalnych składników. Nie zawiera parabenów. Jest skuteczna, łatwa w aplikacji, a poza tym przyjemnie pachnie. Wiele osób skarży się jedynie na długi czas trwania kuracji – około 3 miesiące. Każda kobieta chciałaby w końcu mieć od razu idealne rzęsy.