Wady i zalety odżywek Realash

Odżywki Realash to produkt stworzony z myślą o wszystkich paniach, które chciałyby mieć dłuższe i gęstsze rzęsy. Specjalna formuła nie tylko pozwala odbudować zniszczone włoski, ale przede wszystkim wzmacnia je u nasady i zapobiega wypadaniu. Jakie są zalety odżywki Realash i czy każda z pań powinna mieć ten produkt w swojej kosmetyczce?

Zalety produktu
Dzięki regularnemu stosowaniu odżywki do rzęs możliwe jest osiągnięcie efektów, jakie obiecują producenci. Rzęsy stają się mocniejsze, dłuższe i gęstsze, są też mniej podatne na wypadanie. Dzięki temu oczy zdecydowanie lepiej się prezentują, szczególnie po nałożeniu tuszu. Produkt został przebadany przez lekarzy, dzięki czemu można mieć pewność, że jest przyjazny skórze i rzęsom, nie uczula i bez obaw mogą go stosować także alergicy.  

Wady
Odżywki Realash mają jednak także pewne wady. Pierwszą z nich jest niewątpliwie długi czas oczekiwania na obiecywane efekty. Rzęsy stają się gęstsze i dłuższe dopiero po trzydziestu dniach, a na całkowity efekt trzeba czekać nawet trzy miesiące. Opakowanie produktu wygląda nieestetycznie. Mimo skutecznego działania oraz dobrych opinii odżywka prezentuje się tanio i nie zachęca potencjalnych klientów do zakupu.

 

Tags: