henna khadi

Zyskaj błyszczące i zregenerowane włosy o intensywnym i naturalnym kolorze

Stosowanie roślinnych farb to jedyny godny polecenia sposób na zmianę ich koloru, gdyż nie trzeba w tym przypadku obawiać się zniszczenia cennych kosmyków. Henna Khadi nie tylko poprawia kondycję włosów z zewnątrz, ale dodatkowo regeneruje je także od środka, dzięki czemu możemy przywrócić kosmykom ich pierwotny blask, zwiększyć grubość oraz nadać im pożądanego odcienia. Na którą hennę Khadi się zdecydować?

Farbowanie włosów henną roślinną

To na jaki efekt końcowy możemy liczyć po zastosowaniu naturalnej henny, zależy od koloru wyjściowego włosów. W przypadku czystej henny można nadać włosom blasku oraz sprawić, że ich naturalny odcień stanie się intensywniejszy. Nie zawiera ona bowiem żadnych dodatków w składzie.

Henna z Amlą nadaje kolor kasztanowo-miedziany, więc można śmiało stosować ją na siwe włosy. Henna plus Amla i Jatropha to połączenie pozwalające uzyskać efekt intensywnego i trwałego odcienia czerwieni lub mahoniu. W ofercie dostępne są także henny jasny brąz, naturalny orzechowy brąz, ciemny brąz czy czerń.

W celu uzyskania czerni o odcieniu niebieskim, należy wybrać Czyste Indygo, ale nie poleca się stosowania tego odcienia bezpośrednio na siwe czy blond włosy. Z kolei Senna Cassia jest odżywką, która nie koloryzuje, ale wykazuje podobne do farb roślinnych właściwości pielęgnacyjne. Jest ona polecana osobom z blond włosami, które są odbarwione, rozjaśniane chemicznymi preparatami czy też regularnie wystawiane na działanie promieni słonecznych.

Tags: