Ekskluzywny menel – z polotem o modzie i życiu

Ekskluzywny MenelCzłowiek powinien być ubrany, a nie przebrany – to jedna z koronnych zasad Ekskluzywnego Menela, który już od długiego czasu jest modowym guru nie tylko mężczyzn.

Jego blog obserwują bowiem nie tylko przedstawiciele tej brzydszej płci, ale również kobiety, które podziwiają kolejne stylizacje, pomysły nie tylko związane z ubraniami, ale również styl życia i jego dokonania. Ekskluzywny Menel, czyli tak naprawdę Kamil Pawelski, żyje modą, ale nie dla mody i od pewnego czasu sukcesywnie zdobywa popularność nie tylko za sprawą swojego bloga, ale również występując w telewizji czy udzielając wywiadów i pisząc felietony w prasie. Jego niedbały look oraz charakterystyczna broda sprawiają, że raz zobaczony został zapamiętany i w ten sposób wdarł się przebojem również do świata showbiznesu. Z branżą modową związany jest już od wielu lat, ponieważ wcześniej działał przez 10 lat w sektorze retail w branży odzieżowej. W jego stylizacjach i modowych wyborach pokazuje, że mężczyzna to nie chłopiec w spodniach rurkach, ale prawdziwy twardziel, który nie boi się kolejnych wyzwań w życiu.

Jak na Menela przystało jego styl ubioru jest raczej niezobowiązujący, a jako Menel Ekskluzywny pokazuje, że facet nie musi, a nawet nie powinien być przestylizowany, tylko mieć swoje własne zdanie w tym temacie.

Tags: