By oczy wyglądały jak z obrazka!

Kofeina wpływa na nasz organizm bardzo pobudzająco – ten naturalny alkaloid występujący w kawie czy herbacie ma za zadanie w sposób dość gwałtowny pobudzić pracę naszego serca, a zatem całego układu krwionośnego – dzięki temu krew krąży sprawniej, szybciej, a produkty przemiany materii są lepiej rozprowadzane po całym ciele. Również zewnętrznie zaleca się stosować kofeinę, na przykład jako krem pod oczy z kofeiną. Naturalny ekstrakt tej substancji stosowany na okolice oczu dwa razy dziennie przez okres kilku tygodni w sposób widoczny zmienia jakość skóry pod oczami.

Stosowanie kremu pod oczy zawierającego kofeinę powoduje, że tkanka skórka pod oczami jest lepiej ukrwiona i sprawniej wykonuje swoje funkcje. Krem pod oczy z kofeiną sprawia, że skóra pod oczami niemal błyskawicznie staje się gładsza, lepiej ukrwiona, mniej opuchnięta, a także – co bardzo istotne – pozbawiona cieni!

Bardzo wiele kobiet boryka się z cieniami czy podkrążonymi oczami, które sprawiają, że nasza twarz wydaje się bardzo smutna i niewyspana. Ciężko jest ten mankament zlikwidować, na szczęście za pomocą specyfiku z kofeiną uda się to w ciągu kilku tygodni – kluczem jest regularne stosowanie kremu z kofeiną dobrej marki z wysokiej jakości ekstraktami!