Zwariowane pomysły na wieczór panieński

wibrator dla parWieczór panieński jest zwieńczeniem przygotowań do ślubu. Po wielu miesiącach żmudnych starań, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik, w końcu przychodzi czas na zabawę. Zwykle na tydzień przed weselem najbliższe przyjaciółki panny młodej organizują imprezę, na której świętują ostatnie chwile w stanie panieńskim.

Żeby wieczór panieński był udany i pozostał na długo w pamięci uczestniczek, musi to być szalona impreza. Zwykle organizacją zajmuje się druhna, która jednocześnie jest najlepszą przyjaciółką panny młodej, wie  o niej prawie wszystko, zna jej upodobaniach i stara się, aby ta wyjątkowa noc była dobrze wspominana. Uczestniczki wieczoru panieńskiego są zobligowane do przygotowania licznych atrakcji i prezentów dla przyszłej mężatki. Mogą to być zarówno śmieszne gadżety, ale także zabawki erotyczne. Wibrator dla par to dobry pomysł, ważne jednak, by nie wprawił w zakłopotanie obdarowywanej.

Imprezy z okazji zamążpójścia zwykle rozpoczynają się domówką suto zakrapianą alkoholem i z licznymi niespodziankami. Gwoździem imprezy może być wróżka, striptizer czy makijażystka. Oczywiście nie może zabraknąć erotycznych gadżetów, takich chociażby jak wibrator dla par, kajdanki czy innych o fallicznym kształcie. Najważniejsze jednak, żeby wszystko wpasowywało się w gust przyszłej panny młodej i nie wprawiało ją w zbytnie zakłopotanie.

Tags: