Odżywka stymulująca wzrost rzęs. Efektywność odżywki Xlash

xlashNiejedna kobieta marzy o piękny długich rzęsach. Niestety nie każda z nas urodziła się z takimi rzęsami, jednak nic straconego, gdyż na rynku znajduje się wiele produktów, które mają za zadanie poprawę wyglądu rzęs. Xlash to odżywka przeznaczone do rzęs, która ma sprawić, iż staną się one dużo ciemniejsze, grubsze oraz dłuższe co jest marzeniem niejednej kobiety. Przed zastosowaniem produktu warto poznać podstawowe informacje o tym produkcie.

Pojemność

Opakowanie ma pojemność 3 ml i starcza na okres około 5 miesięcy.

Jak nakładać odżywkę?

Odżywkę należy nakładać wieczorem jedynie na górne rzęsy, gdyż podczas spania preparat przedostaje się z górnych rzęs na dolne. Należy pamiętać o tym, aby nałożyć na rzęsy tylko niewielką ilość preparatu, aby nie podrażnić przypadkiem oka.

Efekty stosowania.

Pierwsze efekty stosowania widoczne są już po około 3-4 tygodniach, jednak w celu ich utrzymania produkt należy stosować przez co najmniej 16 tygodni.

Co wpływa na efektywność tej odżywki?

Na jej efektywność wpływa przede wszystkim skład, w który wchodzą naturalne ekstraty posiadające niezwykle właściwości stymulujące wzrost nowych rzęs, a także sprawiające, że stają nie one dużo ciemniejsze oraz grubsze.

Tags: