brodacz

Grzebień do brody, czyli czego w kosmetyczce brodacza nie może zabraknąć

Współcześni panowie już dawno pożegnali się ze stereotypem zaniedbanego mężczyzny. Dzisiaj przedstawiciele płci męskiej przywiązują do kwestii dobrego wyglądu tyle samo wagi co kobiety. Starają się o siebie dbać i wyglądać atrakcyjnie.

Dobra prezencja jest dla nich bardzo ważna, gdyż zdają sobie sprawę z tego, jak wielką rolę odgrywa zwłaszcza przy pierwszym kontakcie. Panowie dbają więc o urodę, starannie dobierają kosmetyki, śledzą modowe trendy. Ostatnio wielką popularnością cieszą się brody – większość panów podąża za tą modą i cierpliwie hoduje bródkę.

Jakie akcesoria pomogą dbać o brodę?

Jeśli decydujemy się na zapuszczenie brody, musimy pamiętać, że ta będzie wyglądała dobrze i stanowiła nasz ogromny atut, tylko wtedy, jeśli będzie dobrze przystrzyżona i odpowiednio zadbana.

Jeśli mamy brodę, w naszej kosmetyczce obowiązkowo musi się znaleźć szczotka do brody (zobacz szczotki do brody na MenSpace.pl), która pomoże nam okiełznać nasz zarost. W sklepach dostępne są zarówno szczotki jak i grzebienie do brody. Szczotka będzie idealna dla panów ze sporą brodą, grzebień do brody natomiast idealnie sprawdzi się przy mniejszym zaroście. Przyrząd do rozczesywania brody czy zarostu jest jednak niezbędny, jeśli nie chcemy wyglądać na zaniedbanych i nieatrakcyjnych.